Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Saugaus eismo savaitė „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus!”

Dalinamės su Jumis saugaus eismo savaitės įspūdžiais!

Praėjusią savaitę mūsų darželyje knibždėte knibždėjo kelio ženklų ir naujų nuotykių. Darželio koridoriai buvo paženklinti dažniausiai sutinkamais kelio ženklais, vaikščiojantis šviesoforas konsultavo vaikus saugaus eismo klausimais, o pasiklydusius miško žvėrelius teko mokyti saugaus elgesio keliuose. Dėkojame išradingoms, kūrybingoms ir išdykusioms „MALŪNĖLIŲ” bei „VOVERAIČIŲ” grupių mokytojoms.

Pasigrožėkite ir Jūs!


 

Paskelbta: 2021-10-05

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė