Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Mokslo ir žinių dienos šventė „Miškais ateina rugsėjis...“

Š. m. rugsėjo 1 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ mokslo ir žinių dienos šventės „Miškais ateina rugsėjis“ metu, Grytutė ir Jonukas ieškodami aido, miške sutiko Girinį. Girinis paaiškino, kad aidas jau ilsisi po vasaros darbų, o mišką saugoja ir tvarką prižiūri jis vienas.

Kadangi šiais mokslo metais vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ bus vykdomas tęstinis projektas „Gamtos vaikas. Lietuvos medžiai“, o Grytutė ir Jonukas turi mažai žinių apie Lietuvos medžius, todėl Giriniui pasiūlė dirbti darželyje. Pasiūlymą aptarė su darželio direktore. Direktorė sutiko Girinį įdarbinti vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ gamtos mokytoju. Linkėdamos sėkmės, pažinimo džiaugsmo, tam pritarė ir Edita Lukoševičienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė bei Loreta Matusevičienė, Švietimo skyriaus vyr. specialistė.

Nors Girinis teigė, kad miške labai užimtas savo darbais, bet jis pažadėjo vaikus supažindinti su dažniausiai sutinkamais medžiais, jų skirtumais, kaita skirtingais metų laikais, gero elgesio taisyklėmis gamtoje.


Administracijos informacija

 

Paskelbta: 2020-09-18

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė