Ankstesni mokslo metai

2019-2020 mokslo metai

2020-2021 mokslo metai

2021-2022 mokslo metai

„Kiškučių“ grupės aikštelėje - „Laisvės paukščiai“

Jau net trečius metus Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“, „Kiškučių“ grupės bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“, „Kiškučių“ grupės ugdytiniais ir IU mokytojomis.

Tęsdami šią gražią draugystę kartu su grupės vaikais ir jų tėveliais prisijungėme prie draugų organizuojamos Respublikinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų fotografijų virtualios parodos „Papuoškime Ąžuolus laisvės paukščiais“. Parodos tikslas - plėtoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinius gebėjimus ir meninės raiškos įvairovę, įprasminant patriotinius jausmus Lietuvai, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - kovo 11-ąją.

Ugdytiniai kartu su IU mokytojomis bei tėveliais gamino paukštelius iš įvairių meninės raiškos priemonių. Darbeliais papuošėme grupės lauko aikštelėje augantį jaunąjį ąžuolą. Labai džiaugiamės gausiu tėvelių aktyvumu.

„Kiškučių“ grupės bendruomenė

Paskelbta: 2021-03-10