Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Vaikai mokosi pažinti jausmus per Kimoči ugdymo programą

Š. m. rugsėjo 16 d. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai su grupės IU mokytojomis lankėsi Kazlų Rūdos J. Dovydaičio viešojoje bibliotekoje, kurioje bibliotekininkės Gintarė ir Dominyka visus susirinkusius supažindino su „Kimoči“ socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programa.

„Kimoči“ socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programa. Ji ugdo penkias socialines ir emocines kompetencijas: savęs pažinimą, savęs valdymą, socialinį pažinimą, santykių kūrimo įgūdžius, atsakingų sprendimų priėmimą ir remiasi charakterį ugdančiomis savybėmis: pagarbumu, atsakingumu, atsparumu, atjauta ir geranoriškumu.

Žaislai „Kimoči“ padeda kalbėtis apie jausmus, kuriuos vaikai mokosi pažinti, pavadinti ir valdyti, konstruktyviai bendrauti. „Kimoči“ padeda aptarti įvairias gyvenimiškas situacijas, per kurias jaučiami skirtingi jausmai (pyktis, džiaugsmas, baimė, nusivylimas, pasididžiavimas, kaltė ir kt.).

Pirmame susitikime Gintarė supažindino su nuolat nerimaujančia Balande Meile. Balandė visuomet priglaus, apkabins, yra rami ir išmintinga. Vaikai Balandei Meilei pynė lizdą, susipažino su „jausmiukais“, įvardino jausmus, šiltai apkabino Balandę Meilę, atliko kūrybines užduotis.


Administracijos informacija

 

Paskelbta: 2020-09-21

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė