Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Užgavėnės „Pušelėje“

Užgavėnėms, kaip ir kiekvienai šventei, buvo ruošiamasi iš anksto. Visose grupėse vaikai gamino, spalvino kaukes, morytes. Kai kuriems ir tėvai gelbėjo.

Pirmadienį, vasario 24 d., kviesdami į Užgavėnių šventę, visas grupes ir kabinetus aplankė, metų gyvūnėliai, žiurkiukės pusbroliai − peliukai iš „Ančiukų“ grupės. Net eilėmis kvietė šventėje dalyvauti.

O keistoji žiema, kurią ir žiema pavadinti neišeina (juk labiau į pavasarį panaši) 25 d. rytą bandė lengvu šaltuku ir gaiva sutikti. Visi džiaugėsi − smagu bus apie Užgavėnių laužą šokti!

Persirengėliai − maži ir dideli, labai išradingi, gražūs, skambant „Šeduvos bernų“ „Raganiukei“ vaikų lopšelio-darželio kieme rinkosi.

Atskubėjo Gaspadinė, ragindama neatsilikti ir Daktarėlį. Na, jį dėl visa ko kvietė. Tokie keisti orai! Netruk, liga prikibs!

Dalyvavo ir Burmistrė. Graži. Su raudona gėle skrybėlėje. Čigonų ansamblis „Ančiorija“. Muzikantai, šokėjos.

Ir atsitik taip, būtų ir nepilnai šventė įvykusi - Lašininis su Kanapiniu susirgo! Bet pasirodo, jie labai atsakingi. Parašė laišką šventės Gaspadinei, kad vietoj savęs anūkėlius siunčia. Tegul mokosi. O Lašininuką ir Kanapinuką priglaudė, ir į šventę atvedė „Ančiorija“. Daktarėlis tuoj mažylių sveikatą, plaučių tūrį, patikrino. Gaspadinė krepšelių turinį patikrino. Vargeli! Tik džiovinta duonytė ir kiaušiniai. Ji tuoj susiprato − dešros karolius uždėjo. Šiaip anūkėliai sveiki, drūti. Po patikros jiems buvo leista vadovauti iki Velykų ir po Velykų.

O žiema, gal išsigandusi − šlapdribą atsiuntė. Bet šventės dalyviai drąsūs! Lašinukais, duonyte, svogūniukais pavaišinti apie vaikų lopšelį-darželį triukšmaudami ėjo. Žiemą gąsdino! Apie laužą trepsėjo. Visi linksmi, geros nuotaikos į grupes sugrįžo. Įspūdžiais dalinosi.


Roma Jasulaitienė, „Ančiukų“ grupės IU mokytoja

 

Paskelbta: 2020-02-26

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė