Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Susitikimas su Kaišiadorių rajono ikimokyklinio ugdymo pedagogais

2019 m. gruodžio 19 d., Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko susitikimas su Kazlų Rūdos savivaldybės (Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ ir „Elmos“ mokyklos-darželio) ir Kaišiadorių rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokytojais. Susitikimo tikslas: „Skatinantis reflektuoti bendradarbiavimas lemia ugdytinių sėkmę ir asmeninę pažangą“.

Susitikimo metu, buvo pristatytas Kazlų Rūdos savivaldybėje vykdytas LL3 projektas „Reguliarus bendradarbiavimas stiprinant refleksijos įgūdžius - sėkmingo mokymo(si) prielaida“. IU pedagogai pasidalino savo patirtimi apie refleksiją, dvišalius pokalbius ir jų naudą IU mokytojams bei ugdytinių tėvams. Kolegoms pristatėme savo pasiruošimo dvišaliams pokalbiams planą, išsikeltus tikslus bei udavinius. Taip pat pasidalinome atliktos anketinės apklausos tėvams: „Ikimokyklinis ugdymas Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“, „Kiškučių“ grupėje: LŪKESČIAI IR DALYVAVIMAS“ rezultatais bei išvadomis.

Kaišiadorių rajono savivaldybės atstovai pristatė LL3 vykdytą projektą, pasiektus tikslus ir rezultatus. IU pedagogai pasidalino patirtimi apie įsivertinimo metodus ir refleksiją.


Eglė Baltrušaitienė, IU mokytoja

 

Paskelbta: 2019-12-19

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė