Ankstesni mokslo metai

2019-2020 mokslo metai

2020-2021 mokslo metai

2021-2022 mokslo metai

Nuoširdus bendradarbiavimas įkvepia geriems darbams

Jau antrus metus Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ „Kiškučių“ grupės bendruomenė glaudžiai bendradarbiaujame su Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ „Kiškučių“ grupės ugdytiniais ir IU mokytojomis.

Tęsdami šią gražią draugystę pakvietėme juos prisijungti prie mūsų organizuojamos parodos: „Lietuvoje žiemojantys paukšteliai ir žvėreliai“. Parodos tikslas - suburti dviejų ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes ir skatinti jų bendradarbiavimą, puoselėti įstaigų bendruomenėse gerumą, atjautą, meilę, grožį bei gebėjimą dalintis su kitais vaikais ar suaugusiaisiais.

Ugdytiniai kartu su IU mokytojomis bei tėveliais gamino paukštelius ir žvėrelius iš įvairių priemonių. Darbeliai buvo padovanoti VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro „Šilti namai“ vaikams ir Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų gyventojams.

Miela, maža smulkmena, gražus poelgis, nuoširdus dėmesys dar kartą įrodo, jog visi esame supami žmonių gerumo ir šilumos.

Eglė Baltrušaitienė, „Kiškučių“ grupės IU mokytoja

Paskelbta: 2020-01-31