Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Pepė ir Šviesoforas pakvietė visus į savaitinę veiklos akciją „Šviesoforas sumirksės, gatvę pereiti padės“

2018 m. rugsėjo 17-21 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko savaitės veiklos akcija „Šviesoforas sumirksės, gatvę pereiti padės“. Pirmadienio rytą, vykstant ryto mankštai, į lauko aikštelę paspirtuku „įlėkė“ gatvėje nemokanti elgtis Pepė. Ją atsivijo Šviesoforas. Pepė pasiguodė vaikams, kad nemoka saugiai elgtis gatvėje ir paprašė jai padėti ir kartu pasimokyti saugaus eismo taisyklių, dalyvaujant savaitės veiklos akcijoje. Saugaus eismo savaitės metu „Kiškučių“, „Ančiukų“, „Žuvyčių“ ir „Malūnėlių“ grupių ugdytiniai keliavo prie Vytauto gatvėje esančios pėsčiųjų perėjos. Su Kazlų Rūdos komisariato pareigūnais ir auklėtojomis, mokėsi ją saugiai pereiti. „Voveraičių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai mokėsi pereiti gatvę vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ teritorijoje įrengtoje „Pėsčiųjų perėjoje“. Buvo surengta parodėlė iš įvairių daržovių ir antrinių žaliavų „Mano sukurta transporto priemonė“, kurioje aktyviai dalyvavo ir ugdytinių tėveliai kartu su vaikučiais gamindami įvairias transporto priemones. Akcijos metu ugdytinius aplankė Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnė Viktorija su vaikų draugu Amsiumi. Vaikai atsakinėjo į pateiktus klausimus, klausėsi pamokymų apie saugų eismą, žiūrėjo animacinius filmus apie tai kaip reikia saugiai elgtis gatvėje, kam reikalingi atšvaitai ir t.t. Susitikimo su Pepe ir Šviesofo metu, ugdytiniai dainavo daineles, dalyvavo linksmose estafetėse bei meninėje veikloje apie saugų eismą. Savaitės veiklos akciją užbaigė linksma diskoteka vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ lauko estradoje „Atšvaitukų lazerių šou“. Vaikai pasipuošė įvairiais atšvaitukais ir šoko kartu su Pepe ir Šviesoforu, sukdami traukinukus sudarė didžiulį, judantį šviesoforą. Pepė ir Šviesoforas įteikė ugdytiniams padėkos raštus, padėkojo vaikams ir palinkėjo nepamiršti saugiai elgtis gatvėje ir kelyje. Grįžę į grupes vaikai vaišinosi trijų spalvų daržovėmis.


Eglė Baltrušaitienė, „Kiškučių“ grupės auklėtoja

 

Paskelbta: 2018-10-05

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė