Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Žiemojančių paukštelių ir žvėrelių Kalėdos“

Vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ 2019 m. sausio 14-18 dienomis vyko savaitės veiklos akcija „Žiemojančių paukštelių ir žvėrelių Kalėdos“. Akciją organizavo „Kiškučių“ grupės bendruomenė. Šią savaitę vaikai daug kalbėjo apie mažuosius miško bičiulius, aptarė kur jie gyvena žiemą, kuo maitinasi, jų išorinius bruožus pažino vartydami žurnaliukus „Lututė“. Šia tema vaikai piešė, aplikavo, spalvino, dalį darbelių nešė į kūrybinę parodėlę „Žvėreliai ir paukšteliai yra mūsų draugai“. Labai džiugu, kad akcijoje aktyviai dalyvavo ne tik ugdytiniai, bet ir jų tėveliai. Iš jų suneštų daržovių, grūdų, įvairių sėklų buvo ruošiamos „dovanos“ miškuose ir pamiškėse gyvenantiems paukšteliams ir žvėreliams. Didžiąją dalį „dovanų“ į žvėrių maitinimo vietas išvežė miškininkas A. Kazakevičius. O taip pat vaikai kartu su tėveliais ir IU mokytojomis iš daržovių, vaisių ir įvairių sėklų gamino „žaisliukus“, kuriais buvo papuošti vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ augantys medeliai ir krūmai, paruoštų vaišių pridėta į lesyklėles. Penktadienį visus ugdytinius aplankė miško Nykštukas, kuris nuo žiemojančių paukštelių ir žvėrelių atnešė padėkas už vaikų gerumą ir atvežtas dovanas.


„Kiškučių“ grupės informacija

 

Paskelbta: 2019-01-24

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė