Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Dalyvavome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtoje akcijoje

Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos 2019 m. kovo 8 d. organizuojamoje akcijoje „Mes esame čia“, skirtoje Kovo 11-ąjai - Nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti, dalyvavo „Žuvyčių“ ir „Malūnėlių“ grupių ugdytiniai kartu su IU mokytojomis, jų padėjėjomis. Linksmai nusiteikę, pasipuošę vėliavos spalvų balionais, ugdytiniai keliavo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos kiemą, kuriame ant takelio piešė savo gimtą kraštą, gėles, saulę, namus ir pan. Ugdytinių išreikštas mintis, palinkėjimus Kazlų Rūdai ir Lietuvai, surašytus ant paukščių, vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ direktorė suklijavo į bendrą laišką, kuris buvo atiduotas Kazlų Rūdos savivaldybės Merui. Vaikai linkėjo Taikos, Gėrio, Meilės ir, kad viskas augtų ir žydėtų...


Administracijos informacija

 

Paskelbta: 2019-03-18

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė