Ankstesni mokslo metai

2019-2020 mokslo metai

2020-2021 mokslo metai

2021-2022 mokslo metai

„Kiškučių“ grupės ugdomoji veikla lauke

Žaidimai lauke yra neatsiejama ugdymo(si) dalis. Prasmingas žaidimas lauke, natūralioje aplinkoje skatina socialinę, emocinę ir kognityvinę raidą. Vaikai žaidimo metu mokosi bendradarbiauti, lavina gebėjimą judėti, kurti, pažinti, atrasti. Pasivaikščiojimo metu surinkti kankorėžiai, gali virsti įdomiomis priemonėmis žaidimui. Su ugdytiniais norėdami sukurti ežiukus, į surinktus kankorėžius prismaigstėme spygliukų. Vaikų fantazija labai laki, todėl jie kankorėžiuose įžvelgė: arkliukus, kiškučius, dinozaurus, bokštus, pilis ir dar įvairiausius savo žaidimo personažus. Savo meilę rudeniui ir jo teikiamoms gėrybėms ugdytiniai išreiškė kurdami mandalą iš gamtinės medžiagos, kurią pavadino „Širdelė rudenėliui“. Leisdami laiką lauke, vaikai ne tik žaidžia, bet kartu mokosi pažinti juos supantį pasaulį, lavina smulkiąją bei stambiąją motoriką.

Eglė Baltrušaitienė, „Kiškučių“ grupės auklėtoja

Paskelbta: 2018-11-05