Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Trupinėliais dalinkimės su žiemojančiais paukšteliais ir žvėreliais“

Sausio 16-21 dienomis Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko savaitės veiklos akcija „Trupinėliais dalinkimės su žiemojančiais paukšteliais ir žvėreliais“. Sausio 16 d. ryte, sušalę ir alkani, visas grupes aplankė Zylutė ir trys Kiškučiai. Jie guodėsi vaikams, kad lauke labai šalta, jie neranda jokio maisto ir prašė padėti išgyventi žiemos laikotarpiu, atnešti iš namų daržovių, grūdų, sėklų. Pakvietė aktyviai dalyvauti savaitės veiklos akcijoje. Antradienį grupių ugdytiniai kartu su auklėtojomis gamino darbelius parodai „Ištieskime pagalbos ranką“, kuri buvo eksponuojama vaikų lopšelio-darželio koridoriuje. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai vyko į VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos, „Miško muziejų – informacinį centrą“, kur įdomią ir išsamią informaciją apie muziejaus eksponatus pateikė R. Rutkauskas. Trečiadienį visos grupės lankė piešinių, darbelių bei žurnaliuko „Lututė“ parodą vaikų lopšelio-darželio koridoriuje. Išėję į lauką, ugdytiniai pribėrė paukšteliams grūdų ir sėklų, į vaikų lopšelio-darželio teritorijoje esančias lesyklėles. Ketvirtadienį atvykusiam Kazlų Rūdos girininkijos girininkui A. Kazakevičiui „Kiškučių“ grupės auklėtoja su ugdytiniais į automobilį sukrovė surinktas vaišes žvėreliams. Penktadienį akciją užbaigė linksma diskoteka salėje „Paukštelių ir žvėrelių linksmybės“.

„Kiškučių“ grupės auklėtoja Eglė Baltrušaitienė

 

Paskelbta: 2017-01-18

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė