Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Klounas ir Kiškutis visus pakvietė į savaitinę veiklos akciją „Šviesoforo trys akelės, tau parodys saugų kelią“

Rugsėjo 26-30 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko akcija „Šviesoforo trys akelės, tau parodys saugų kelią“. Visas grupes aplankė Klounas su „Kiškučių“ grupės vairuotoju. Klounas skundėsi vaikams, kad nemoka elgtis gatvėje ir pakvietė juos kartu mokytis saugaus eismo taisyklių, dalyvaujant savaitinėje akcijoje.

Saugaus eismo savaitės metu „Kiškučių“, „Voveraičių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytiniai keliavo prie Vytauto gatvėje esančios pėsčiųjų perėjos, su Kazlų Rūdos komisariato pareigūnų bei auklėtojų pagalba, mokėsi ją saugiai pereiti. „Ančiukų“, „Žuvyčių“ ir „Malūnėlių“ grupių ugdytiniai mokėsi pereiti gatvę vaikų lopšelio-darželio teritorijoje įrengtoje „Pėsčiųjų perėjoje“. Akcijos metu buvo surengta parodėlė iš įvairių automobilių modeliukų, „Mažos mašinėlės man labai patinka“. Ugdytinius aplankė Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnė Akvilė bei Amsius. Vaikai atsakinėjo į pateiktus klausimus, klausėsi aiškinimų apie saugų eismą, žiūrėjo animacinius filmus apie tai kaip reikia elgtis gatvėje, kam reikalingi atšvaitai ir t.t. Vaikai labai džiaugėsi iš svečių gautomis dovanėlėmis.

Susitikimo su Klounu ir pasiklydusia „Bobute“ iš kaimo metu, ugdytiniai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus apie saugų eismą, dalyvavo linksmose estafetėse.

Savaitinę akciją užbaigė linksma diskoteka „Triakio šviesoforo šokis“. Vaikai pasipuošė šviesoforo spalvų akcentais ir šoko klausydamiesi Klouno komandų, sukdami traukinukus sudarė didžiulį, judantį šviesoforą. Klounas apdovanojo ugdytinius rankų darbo atšvaitais (kuriuos pagamins „Kiškučių“ grupės auklėtojos su ugdytiniais), padėkojo vaikams ir palinkėjo nepamiršti saugiai elgtis gatvėje ir kelyje.

„Kiškučių“ grupės auklėtojos Ona Danutė Janulevičienė ir Eglė Baltrušaitienė

 

Paskelbta: 2016-09-26

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė