Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Lai pildosi svajonės...

Lapkritis užleido vietą gruodžiui, žemę pradėjo dengti sniego paklotas. Šis laikas pasikeitimų atneša ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Pradėjome apie keturias savaites trunkantį adventą, kuris parengia mus švęsti Įsikūnijimo slėpinį, Dievo Žodžio atėjimą į šį pasaulį. Adventas – laukimo, rimties, vilties, maldos ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Bažnyčia kviečia įprasminti Kristaus gimimo laukimą gyvenant ir išgyvenant vidinio susikaupimo džiaugsmą, maldos, gerų darbų darymo laiką.

Gruodžio 14 d. Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo adventiniame susikaupimo vakare Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje. Bažnyčioje visus maloniai pasitiko klebonas R. Janušauskas. Kiekvienos grupės auklėtojos kartu su ugdytiniais nešė angelus ir uždegtas žvakeles, į kuriuos sudėjo savo svajones. Visi susirinkę mąstė, meldėsi, giedojo. Vakarą užbaigėme bendra giesme. Tikrai verta pagalvoti, ką kilnaus ir gražaus nuveikti per adventą, kad išgyventume tikrąsias Kalėdas. Šios šventės tebūna pilnos tikėjimo, ramybės, pasiaukojimo ir Dievo artumo.

Dėkojame Kazlų Rūdos klebonui R. Janušauskui už išgyventą vidinio susikaupimo džiaugsmą, šiltą ir jaukų priėmimą ir visiems dalyvavusiems vakare.

 

Paskelbta: 2016-12-20

 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė