Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Sniego dienos šventė

Laukėm, laukėm ir pagaliau sulaukėm. Atėjo šalta žiema, kuri nepagailėjo sniego. Baltą sausio 20 dienos rytą „Ančiukų“ grupės auklėtojos ir padėjėja visus Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ vaikučius ir bendruomenės narius pakvietė į Sniego dienos šventę. Persirengusios „Žiema“ (auklėtoja V. Nemkevičienė), „Besmegeniu“ (auklėtojos padėjėja I. Pečkienė) ir „Lašeliu“ (auklėtoja R. Jasulaitienė), kvietė pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais ir paminėti Pasaulinę sniego dieną.

Šventės tikslas - sudominti vaikus žiemos linksmybėmis, supažindinti su sniego savybėmis, stebėti sniego tirpimą, virtimą vandeniu. Pasigrožėti ir pasidžiaugti atliktų darbų rezultatais - papuoštu medeliu, pieštais ant sniego piešiniais, užšalusiais margais ledukais formelėse, pėdų takeliais.

„Besmegenis“ priminė vaikams, kad reikia rūpintis žiemojančiais paukšteliais, nepamiršti paberti trupinėlių į vaikų lopšelio-darželio teritorijoje esančias lesyklėles, nes jiems žiemą labai sunku rasti maisto.

„Žiema“ pažadėjo labai nešaldyti, ir nurausvinus vaikams nosytes ir veidukus, pakvietė pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais.

„Lašelis“ išdalino grupių auklėtojoms ir vaikams „lietaus lašeliuose“ pasislėpusias nuotaikingas užduotis, kurias jie turėjo atlikti.

Tai buvo tikras smagumėlis! Įvykdytas užduotis vertino kompetentinga komisija „Žiema“ „Besmegenis“ ir „Lašelis“. Visi dalyviai buvo apdovanoti.

Sniego dienos šventė vaikams suteikė naujų patirčių ir daug džiugių emocijų!

„Ančiukų“ grupės auklėtojos

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė