Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

„Saugaus eismo savaitė“

Šių metų rugsėjo 21-25 dienomis Kazlų Rūdos vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko savaitės veiklos akcija „Saugaus eismo savaitė“. Akciją vedė vyresniosios „Voveraičių“ grupės auklėtojos Laimutė Kubilienė ir Jūratė Valadkevičienė. Visą savaitę lopšelio-darželio ugdytiniai, jų tėvai ir pedagogai gyveno saugaus eismo idėjomis, koridoriuose ir grupėse atsirado daug įvairių kelio ženklų. Vaikai piešė, tapė, aplikavo kas automobilius, gatvę, kas šviesoforus, kas pėsčiųjų perėjos ženklus.

Trečiadienį visos grupės susirinko į lopšelio-darželio salę, kur susitiko su nenuorama Voveraite, linksmuoju Atšvaitu, Kazlų Rūdos policijos komisariato bendruomenės pareigūne Akvile ir vaikų draugu Amsiu. Vaikai nenuoramą Voverę mokė kelių eismo taisyklių, klausėsi pareigūnės pamokymų, žiūrėjo Amsiaus prevencinius animacinius filmukus. Labai džiaugėsi gautomis dovanomis – atšvaitais.

Ketvirtadienį visų grupių vaikai kartu su auklėtojomis keliavo prie pėsčiųjų perėjos, esančios šalia lopšelio-darželio, kur vyresnių grupių vaikučius pareigūnai mokė saugiai pereiti gatvę.

Penktadienį vyresni grupių vaikai („Kiškučių“, „Malūnėlių“ ir „Ančiukų“), linksmai nusiteikę žingsniavo į Atgimimo gatvę prie Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos, kur dalyvavo Kazlų Rūdos policijos komisariato organizuojamame prevenciniame-informaciniame renginyje „Kartu“. Renginyje ugdytiniai sužinojo apie muitininkų, kariškių, medikų, miškininkų, gaisrininkų vykdomas veiklas. Smalsiai stebėjo kaip ir kokiais prietaisais gaisrininkai gesina automobilį, medikai gaivina žmogų, muitininkai ieško neleistinų vežti prekių. Vaikai gavo dovanų - nuotaikingas kepuraites ir atmintinių.

Jaunesni grupių vaikai su Atšvaitu ir grupių auklėtojomis linksmai lauke mokėsi eiti per lopšelio-darželio teritorijoje atsiradusią „pėsčiųjų perėją“, stebėjo šviesoforo spalvas, žaidė su mašinėlėmis, važiavo dviračiais.

Vaikai patyrė daug džiugių emocijų ir sužinojo kaip reikia saugiai elgtis gatvėje.

„Voveraičių“ grupės auklėtojos

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė