Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Įgyvendinome projektą „Augame stiprūs ir sveiki“

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ vykdė projektą „Augame stiprūs ir sveiki“, kuris buvo finansuotas iš Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projektas yra tęstinis, integralus, pritaikytas prie mūsų vaikų lopšelio-darželio metinės veiklos programos, bei Ikimokyklinio ugdymo turinio programos „Žingsneliai“. Projektas yra realizuojamas lauke ir salėje per žaidimus kūno kultūros valandėlių, korekcinės kūno kultūros užsiėmimų (nedrąsiems, turintiems laikysenos sutrikimų vaikams) metu.

Iš projektui skirtų lėšų (600 Eur) įsigijome: 2 dviratukus, triratukus, 3 paspirtukus, traktorių su priekaba, 2 medinius balansinius dviračius, 3 medinius paspirtukus-arkliukus, 3 paspirtukus-motorolerius, šokdynes ir kamuoliukų gaudykles.

Lauke ir salėje vaikai labai noriai mokosi važinėti, mokantys važinėja su dviratukais, triratukais, balansiniais dviratukais ir paspirtukais. Žaislines kamuoliukų gaudykles ir šokdynes naudojame ir salėje, o šiltuoju metų laiku lauke.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė