Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Dalyvavome Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų mokinių renginyje „Vanduo ir Žemė – tai gyvybė“

Š. m. kovo 20 d. „Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja, direktore ir pavaduotoja ugdymui dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų mokinių reginyje „Vanduo ir Žemė – tai gyvybė“, skirtame kovo 20-ąją minimai Žemės dienai. Šio renginio tikslas - kūrybiškai pažymėti Pasaulinę Žemės dieną, didinti mokinių ekologinį išprusimą, sudaryti galimybę mokiniams pademonstruoti savo meninius sugebėjimus.

Mūsų lopšelio-darželio „Boružėlių“ grupės vaikučiai pagamino ir pristatė „Žiedą“ žydinčiam EKO medžiui (jį padarė iš antrinių žaliavų: vienkartinių šaukštų, plastikinių butelių).

Žiedą pristatėme meniniu numeriu, kurio metu mūsų ugdytinė Augustė Miliukaitė deklamavo H. Radausko eilėraštį „Gėlė ir vėjas“. Jai talkino Gabija Markevičiūtė, Kamėja Akelaitytė bei broliai Aronas ir Elvinas Sidabrai. Po to visi dalyvavome linksmųjų „Gudručio“ užduočių viktorinoje.

„Boružėlių“ grupės auklėtoja J. Kasperavičienė

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė