Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Sveikatos diena

Balandžio 9 d. mūsų vaikų lopšelio-darželio salėje vyko Sveikatos dienos šventė, kuri šiemet buvo skirta burnos ertmės ir dantų priežiūrai.

Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo mus nuo daugelio ligų. Svarbu vaikus nuo pat mažų dienų mokyti tinkamos burnos ertmės higienos įpročių bei įgūdžių.

Šventės metu vaikučiai kartu su Visuomenės sveikatos priežiūros specialiste prisiminė, kad dantukams kenkia saldumynai, rūgštūs produktai, labai kietų produktų kramtymas. Pavalgius, po kiekvieno maitinimo reikia burną praskalauti šiltu vandeniu. Naudojant dantų maketą ir šepetėlį rodė kaip reikia taisyklingai valytis dantis. Keletas ugdytinių parodė kaip namuose valosi dantukus. Vaikai papasakojo, kad dantukus valo 2 kartus per dieną su dantų pasta ir šepetėliu, pavalgę skalauja burnytes, buvo net tokių vaikučių, kurie sakė, kad dantukus skalauja specialiu skysčiu.

Po trumpos informacijos apie dantukų priežiūrą, vaikai žiūrėjo filmuką apie Bakteriuką ir Duoniuką.

Judesio korekcijos pedagogė Aušrelė Vyšniauskienė Sveikatos dieną užbaigė linksmais žaidimais ir estafetėmis. Priešpiečiams visi vaikučiai, kaip vitaminų papildymą, gavo po kriaušę.

Prižiūrėkime dantukus, kad būtų sveiki, kad galėtume plačiai šypsotis ir kuo mažiau reikėtų eiti pas odontologą!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė R. Bartkuvienė

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė