Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Sporto šventės „Sportas mus vienija!“ metu atidaryta nauja sporto aikštelė

Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ vykdė projektą „Didelis žingsnis į sveiką ir aktyvų ugdymą“, kurį finansavo UAB „IKEA Industry Lietuva“. Viso projekto vertė – 9921,05 Eur (su PVM), 7917,14 Eur (su PVM) skyrė UAB „IKEA Industry Lietuva“. Prie projekto įgyvendinimo Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė“ prisidėjo savo lėšomis iš 2 proc. paramos (nuo GPM) ir vaikų tėvų bei lopšelio-darželio darbuotojų savanorišku darbu. Projekto rėmėjai UAB „Šamoto centras“, UAB „Jūrės medis“.

Projekto tikslas – rekonstruoti vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ sporto aikštyną ir sudaryti palankią aplinką lopšelio-darželio bendruomenės narių sveikos gyvensenos, aktyvaus sporto skatinimui.

2015-05-14 vyko projekto „Didelis žingsnis į sveiką ir aktyvų ugdymą“ baigiamasis renginys „Sportas mus vienija!“, kurio metu iškilmingai atidaryta naujai įrengta sporto aikštelė. Vietoj vaikų lopšelio-darželio kieme esančios medinės pakylos-aikštelės įrengta minkšta danga dengta, saugi, sporto aikštelė, tinkanti įvairioms sporto šakoms, vaikų žaidimams.

Kaip teigė lopšelio-darželio direktorė I. Bučinskienė ilgai brandinta svajonė išsipildė. Nuo šiol ugdytiniams judėjimas taps saugesnis, patikimesnis ypač kitokiems vaikams.

Šis svarbus įvykis - projekto „Didelis žingsnis į sveiką ir aktyvų ugdymą“ baigiamasis renginys „Sportas mus vienija!“ tapo puikia proga šventėje apsilankyti ir daugeliui svečių. Renginyje dalyvavo sporto aikštelės įrengimą finansavusios UAB „IKEA Industry Lietuva“ atstovė E. Jelisejevienė, Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius, UAB „Kegisa“ atstovas, savivaldybės tarybos nariai, kitų Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų vadovai, bendraminčiai iš Vilkaviškio lopšelių-darželių bei kiti kviestiniai svečiai.

Sporto aikštelės atidaryme simbolinę juostelę perkirpo UAB „IKEA Industry Lietuva“ atstovė, Savivaldybės meras, rangovų atstovas ir lopšelio-darželio direktorė I. Bučinskienė. Ši svarbi akimirka buvo sutikta gausiais šventės dalyvių plojimais. O atsidėkodami mažieji lopšelio-darželio ugdytiniai, kaip padėkos ir pagarbos ženklą, UAB „IKEA Industry Lietuva“ atstovei įteikė miške skintų pakalnučių puokštelę ir pačių vaikų kurtą paveikslą.

Pasibaigus oficialiai šventės daliai, mikrofonas buvo perduotas į lopšelio-darželio ugdytinių rankas. Ta proga mažieji susirinkusiems atliko lopšelio-darželio himną. Nuotaikinga melodija, linksmi žodžiai ir vaikų šypsenos nepaliko nė vieno abejingo šventės dalyvio. O ypač visus pradžiugino, pačių mažiausių lopšelio-darželio ugdytinių kaimiškos kapelos pasirodymas. Susirinkusiuosius šventės dalyvius stebino, kaip mažieji groja armonika, marakasais, barškučiais, ksilofonais, žvangučiais, būgneliais.

Tą dieną renginio organizatoriai buvo paruošę ne vieną nuotaikingą siurprizą. Pirmoji staigmena buvo – linksmai nusiteikusių stovyklautojų, trijų turistų žaismingas pasirodymas. Ypač vaikams patiko nuotaikingas ir neklaužada klounas. Antroji šventės organizatorių staigmena prikaustė ne tik mažųjų, bet ir jų tėvelių dėmesį. Viešojo saugumo tarnybos prie vidaus reikalų ministerijos dresuotų šunų parodomoji programa. Keturi dresuoti šunys demonstravo, kaip jie uoliai vykdo savo šeimininkų komandas: gulasi, atneša numestą daiktą, ieško pasislėpusio žmogaus ar sulaiko pažeidėjus.

Pasibaigus numatytoms renginio iškilmėms, lopšelio-darželio „Pušelė“ bendruomenė turėjo puikią galimybę išbandyti naują aikštyną. Vaikučiai ir jų tėveliai rungėsi įvairiose sportinėse rungtyse, estafetėse, tarpusavyje lenktyniavo. Be to, šviečiant saulei ir esant gerai nuotaikai, visi šventės dalyviai galėjo neskubėdami tarpusavyje pabendrauti, o tėveliai džiaugėsi ne tik gražia švente, bet ir buvimu su savo vaikučiais, kartu vaišinosi sveikais prizais, tiesa, buvo ir „Mantingos“ saldumynų.

Siekiant, kad naujai įrengta vaikų sporto aikštelė ilgiau tarnautų lopšelio-darželio ugdytiniams ir būtų apsaugota nuo piktavalių žmonių, niokojančių lopšelio-darželio turtą, ant lopšelio-darželio pastato buvo sumontuotos skaitmeninės stebėjimo kameros. Jos buvo įrengtos rėmėjų: UAB„ Aideka“, „Interi MB“, Mocevičiaus firmai „Ginalas“ UAB „Skreitinukas“ ir ugdytinių tėvų dėka.

Tariam ačiū visiems rėmėjams: Seimo nariui Juozui Olekai, KRJOS „Apskritas stalas“, „Bostemus“, prisidėjusiems prie projekto baigiamojo renginio „Sportas mus vienija!“ organizavimo.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė