Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Akcija „Globokime žvėrelius ir paukštelius“

Pirmadienį visas grupes aplankė kiškutis ir zylutė. Jie vaikams papasakojo, kaip žiemą sunku miške žvėreliams bei paukšteliams ir pakvietė dalyvauti akcijoje „Globokime žvėrelius ir paukštelius“. Antradienį visų grupių vaikai gamino darbelius parodai „Žvėreliai ir paukšteliai žiemą“ (Piešė, kūrė aplikacijas, tapė...). Auklėtojos skatino vaikučius ir jų tėvelius atnešti vaišių žvėreliams ir paukšteliams. Trečiadienį visos grupės lankė piešinėlių bei žurnaliuko „Lututė“ parodą darželio koridoriuje. Ketvirtadienio rytą visų grupių vaikučiai rinkosi salėje. Auklėtojos rodė skaidres ir pasakojo apie žiemą, apie taip, kaip reikia rūpintis žvėreliais, o vaikučiai padeklamavo, padainavo ir pažaidė išmoktus žaidimus, daineles, eilėraščius skirtus žvėreliams. Penktadienį lauke susitikom su Kazlų Rūdos girininkijos girininku Algimantu Kazakevičiumi, kuriam atidavėme surinktas žvėreliams vaišes. Kartu įrengėme „Lesyklėlių alėją“, „Kiškučių“ grupės aikštelėje, kurią gražu stebėti pro langą, nes ją jau gausiai lanko paukšteliai.

„Kiškučių“ grupės auklėtojos

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė