Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Savaitės veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“

Lapkričio 3-7 dienomis vaikų lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko veiklos akcija „Gatvėj būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Į šią akciją, visą lopšelio-darželio bendruomenę pakvietė „Bobutė“ su anūkėle (Kiškučių grupės atstovės), kurios atvykę iš kaimo nemokėjo saugaus eismo taisyklių, nes ten nėra judrių gatvių, mažai kelio ženklų.

Akcijos metu visų grupių vaikučiai mokėsi saugaus eismo taisyklių, kalbėjo apie kelio ženklus, pasikartojo ir įtvirtino turimas žinias apie saugų elgesį gatvėje. Veikla buvo organizuojama žaidybine forma per pokalbius, meninę veiklą, organizuojant išvykas prie pėsčiųjų perėjos.

Lapkričio 7 d. vyko linksmas ir nuotaikingas susitikimas su Bendruomenės pareigūne Akvile Krunglevičiene ir vaikų draugu pareigūnu Amsiumi. Susitikimo metu pareigūnė A. Krunglevičienė papasakojo kaip reikia elgtis gatvėje, kokias apsaugos priemones nešiotis tamsiu paros metu, rodė animacinius filmukus apie saugų eismą, vaikams dovanojo saugaus eismo atvirukus.

Bobutė išmokusi eismo taisyklių visus apdovanojo lauktuvėmis iš kaimo.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė