Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Projektas „Baltas, skanus, sveikas“, kurio metu vyko savaitinė sveikatos stiprinimo akcija „Augu sveikas ir žvalus“

Šio projekto tikslas - suteikti vaikams žinių apie sveikatą, pieną ir jo produktų naudą vaikų organizmui, higieną, sveiką gyvenseną ir sportą, ugdyti vertybines nuostatas, skatinti fizinį aktyvumą, išreikšti save judesiu, augti sveikam, atspariam ligoms, tapti ištvermingam, greitam ir pasitikėti savo jėgomis.

Visų grupių vaikus aplankė Karvutė ir slaugytoja-dietistė Rūta. Karvutė papasakojo iš kur atsiranda pienas, kokie produktai gaminami iš pieno, apie jo naudą vaikų organizmui. Vaišino skaniais „Pik-nik“ sūreliais. Vaikai piešė, aplikavo darbelius pieno ir sportine temomis, savo piešiniais papuošė vaikų lopšelio-darželio stendą. Visą savaitę salėje vyko įvairūs sportiniai ir linksmi užsiėmimai. Vaikai darė mankštą, žaidė „Kamuolių karalystėje“, laipiojo, landžiojo, šokinėjo „Linksmaisiais kalneliais“. Ketvirtadienio popietę skanavo pieno kokteilių. Paskutinę akcijos dieną buvo atvykę Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mišrios darželinukų grupės vaikai ir jų auklėtoja. Visi kartu rungtyniavo estafetėse, linksmai žaidė judriuosius žaidimus, šėlo diskotekoje, atsipalaidavo klausant ramios muzikos.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė