Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Šventė „Sportuokime kartu“

Šių metų gegužės 15 d. lopšelyje-darželyje vyko tradicinė šeimų sporto ir sveikatos šventė „Sportuokime kartu“. Lauko estradoje susirinko visa darželio bendruomenė. Renginyje taip pat dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ atstovai, kurie padėjo įvairiose sportinėse rungtyse bei patys buvo paruošę vieną linksmą estafetę, kurioje dalyvavo tėveliai, vaikučiai ir jaunimo atstovai.

Šventė prasidėjo nuotaikinga „Sveikuolių mankštą“. Po to visi susirinkusieji skirstėsi į atskirus sporto kampelius, kurie buvo įrengti visoje darželio teritorijoje. Vieni žaidė futboliuką, kiti rungtyniavo estafetėse, treti žaidė judrius žaidimus, ketvirti – krepšinį, penkti džiaugėsi spalvingais Gymnic kamuoliais, su jais šokinėjo, raičiojosi, šešti važinėjosi dviratukais, paspirtukais. Paskui visi keitėsi vietomis, sportavo ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai.

Visus kampelius aplankę, vaikučiai, tėveliai, jaunimas, darželio darbuotojai susirinko į lauko estradą, kur visų laukė skanūs prizai. Judesio ir korekcijos specialistė padėkojo visiems už aktyvų dalyvavimą. Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ nariams darželio direktorė už bendradarbiavimą ir pagalbą įteikė padėkos raštą.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė