Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Saugaus eismo akcija

Šių metų spalio 21 – 25 dienomis lopšelyje-darželyje vyko ugdomosios veiklos akcija „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir draugus“. Visą savaitę darželio grupių ugdytiniai gyveno šia tema: stebėjo eismą gatvėse, mokėsi pažinti kelio ženklus, skirti šviesoforo spalvas, piešė, aplikavo saugaus eismo tema, mokėsi pereiti gatvę, naudotis pėsčiųjų perėja ir pan. Ketvirtadienį vaikai stebėjo inscenizaciją, kaip nedrausminga katytė Micė (auklėtoja Jūratė Valadkevičienė) gatvėje neklausė dėdės Šviesoforo (auklėtoja Laimutė Kubilienė) įspėjimų ir įvyko nelaimingas atsitikimas, teko kviesti daktarą Aiskaudą (auklėtojų padėjėja Kristina Brundzienė), kuris aptvarstė katytės sužeistą letenėlę. Vaikai viską teisingai išsiaiškino, kodėl įvyko ši nelaimė. O penktadienį vaikų žinias apie saugų eismą tikrino dėdė policininkas. Už tai, kad vaikai gerai žino saugaus eismo taisykles policininkas rodė Amsio multiplikacinius filmus, atnešė dovanų.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė