Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Šventė „Sportuokime kartu“

Šių metų gegužės 17 d. lopšelyje-darželyje vyko šeimų sporto ir sveikatos šventė „Sportuokime kartu“. Naujoje lauko aikštelėje susirinko visa darželio bendruomenė. Skambant muzikai visi mankštinosi pagal „Sveikuolių mankštą“. Po to skirstėsi į atskiras zonas, kurios buvo įrengtos visoje darželio teritorijoje. Vieni žaidė futboliuką, kiti rungtyniavo estafetėse, treti žaidė judrius žaidimus, ketvirti – krepšinį, penkti džiaugėsi spalvingais Gymnic kamuoliais, su jais šokinėjo, raičiojosi, šešti važinėjosi dviratukais, paspirtukais. Paskui visi keitėsi vietomis, sportavo ne tik vaikai, bet ir tėvai. Kai visi aplankė ir pasportavo visose zonose, buvo kviečiami grįžti prie naujos lauko aikštelės, kur visų laukė skanūs prizai.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė