Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Svečiai iš Vilniaus

Šių metų lapkričio 16 d. Kazlų Rūdos vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“ aplankė Vilniaus ikimokyklinių įstaigų metodikos būrelio „Gija“ pedagogai, vadovai. Džiaugiamės, kad Kazlų Rūdos „Pušelė“ yra vienas iš pirmųjų Lietuvoje renovuotų ir modernizuotų darželių, kuriame yra sudarytos sąlygos vaikų poreikių tenkinimui, jų kompetencijų plėtojimui per kūrybingą vaiko ir pedagogo sąveiką. Gera dalintis patirtimi, kai turi ką parodyti. Vilnietės gėrėjosi neformaliojo ugdymo (muzikos ir choreografijos) pedagogių paruoštu „Skėčio ir kepuraitės šou“, apžiūrėjo ir gerai įvertino mūsų darželį, išbandė muzikos instrumentų skambėjimą, lankėsi Kazlų Rūdos urėdijos informacinio centro Miško muziejuje.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė