Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Dalinamės gerąja darbo patirtimi

Šių metų lapkričio 29 d. vyko Kazlų Rūdos savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodikos būrelio susirinkimas. Jo metu atvirą veiklą tema „Kelionė į geometrinių figūrų šalį“ vedė lopšelio-darželio „Pušelė“ Voveraičių grupės vyresnioji auklėtoja Laimutė Kubilienė. Vaikai pažįsta geometrines figūras: trikampį, kvadratą ir skritulį. Žino, kad geometrinės figūros nepriklauso nuo dydžio ir spalvų. Auklėtoja buvo gerai pasiruošusi veiklai, pagaminusi daug metodinių priemonių. Vaikai ne tik žaidė, dainavo apie geometrines figūras, bet ir kepė geometrinių formų sausainius. Džiugu, kad nuo šių mokslo metų į mūsų metodikos būrelį įsijungė ir pradinės mokyklos, Jankų, Bagotosios, Antanavo ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių pedagogės.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė