Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Prevencinis renginys „Man ne tas pats“

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariatas vykdo projektą „Man ne tas pats“. 2011-10-28 dieną vyresniosios „Ančiukų“ grupės vaikai iškeliavo į prie savivaldybės esančią Atgimimo gatvę ir dalyvavo drauge su kitų savivaldybės mokyklų mokiniais prevenciniame-informaciniame šio projekto renginyje. Ten dalyvavo su savo atributais, plakatais, automobiliais policijos, greitosios pagalbos medikų, miškininkų, ugniagesių gelbėtojų, gamtos apsaugos ir kitų institucijų atstovai. Renginio metu, jie bendravo su vaikais, moksleiviais, pasakojo apie savo darbo specifiką, skatino vaikus, moksleivius laikytis saugaus eismo taisyklių, saugoti ir tausoti mišką, rinktis sveiką gyvenimo būdą be žalingų įpročių. Vaikams viskas buvo labai įdomu, ir paliesti tikrą policininko šautuvą, aprangos detales, ir akivaizdžiai stendo nuotraukose pamatyti švarų, gražų mišką, o čia pat tą patį mišką – po blogų žmonių apsilankymo, kokį šiukšlyną jie paliko, bei kaip gamtosaugininkų dresuotas šuo ieško ir suranda narkotines medžiagas. Įdomu buvo stebėti, kaip po avarijos ugniagesiai gelbėtojai gelbsti automobilyje prispaustą žmogų, kaip karpo automobilio dalis. Bet labiausiai vaikams patiko susitikimas su policijos draugu Amsiu, bei paroda Amsio autobuse. Grįždami į darželį vaikai daug atidžiau perėjo gatvę pėsčiųjų perėja, aptarė patirtus įspūdžius. Kazlų Rūdos policijos komisariatui ir visų dalyvavusių renginyje įstaigų atstovams dėkojame už tokį gerą, prasmingą renginį.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė