Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Auklėtojos vaidino vaikams...

Per šv. Kalėdų šventes Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ auklėtojos, pedagogės suvaidino visų grupių vaikams spektakliuką „Iš pelių gyvenimo“. Pačios jį pastatė, režisavo, gamino dekoracijas, kostiumus, pačios ir vaidino. Iš paprasto spektakliuko gavosi miuziklas. Jame labai gražiai atsiskleidžia šeimos narių santykiai: pagarba tėvams, senelei, aišku peliukai, kaip ir visi vaikai paišdykauja, erzina mažiausiąją sesutę, bet myli ir klauso savo tėtuko ir mamutės. Visa šeima džiaugiasi tuo ką turi, kad niekas nepakliuvo į spąstus, yra sveiki ir gyvi, turi sūrio gabalėlių vaišėms. Po spektaklio pas visų grupių vaikus atkeliavo Kalėdų senelis su dovanomis, toliau vyko žaidimai su Seneliu, eilėraščių deklamavimas... Ir vaikams, ir tėvams labai patiko šis spektaklis-miuziklas. Po darželio Kalėdinių švenčių auklėtojos vaidino Kazlų Rūdos vaikų dienos centro „Spindulėlis“ vaikams. Pedagogės dar yra pakviestos vaidinti Kazlų Rūdos Kultūros centre vyksiančioje šventėje, susitikime su Kalėdų seneliu, socialiai remtinų šeimų vaikams.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė