Ankstesni mokslo metai  

  2019-2020 mokslo metai  

  2020-2021 mokslo metai  

  2021-2022 mokslo metai  

 
 

Savaitinės veiklos akcija „Augu sveikas ir žvalus“

Šiais metais vasario 6-10 dienomis mūsų darželyje vyko savaitinė sveikatos akcija „Augu sveikas ir žvalus“, kurioje dalyvavo visi darželio vaikai ir svečiai ikimokyklinukai iš Kazlų Rūdos progimnazijos „Elma“. Veiklos tikslas – suteikti vaikams žinių apie sveikatą, higieną, sveiką gyvenseną ir sportą, ugdyti vertybines nuostatas augti sveikam, atspariam ligom, tapti ištvermingam, greitam ir pasitikėti savo jėgomis. Pirmadienį vaikus aplankė darželio slaugytoja – dietistė Rūta Bartkuvienė ir judesio korekcijos pedagogė Aušrelė Vyšniauskienė. Svečiai atsinešė pintinę su vaisiais ir daržovėmis, taip pat pasiūlė vaikams gerti vaisinę arbatą su medumi, klausinėjo ar vaikai kasdien mankštinasi, daug bėgioja lauke, valgo vaisius ir daržoves. Viešnios pakvietė šią savaitę vaikus žaisti judrius žaidimus, pasivaržyti estafetėse, grupėse piešti, aplikuoti sporto tema. Antradienį vaikai sporto salėje žaidė judrius žaidimus su įvairaus dydžio kamuoliais, trečiadienį – laipiojo, landžiojo, ropojo ir šokinėjo ant Wesco minkštų gimnastikos priemonių, ketvirtadienį-su svečiais iš progimnazijos „Elma“ vaikai varžėsi linksmose estafetėse ir žaidė futbolą. Pagal nerašytą darželio taisyklę, varžybose dalyvavę vaikai visuomet laimi, todėl ir futbolo turnyre pralaimėjusių nebuvo. Penktadienį į salę susirinkę vaikai su akcijos vedėjomis aptarė ką veikė per šią sportinę savaitę ir žiūrėjo skaidres iš įvairių sportinių renginių, kuriuose jie dalyvavo. Savaitinė sporto akcija baigėsi smagia diskoteka.

 
 
 
 

Veiksmų planas, įtarus COVID-19 viruso susirgimą, arba susirgus COVID-19 virusu

Direktorė Irena Bučinskienė